Aplikacja Warta Mobile

Podczas tegorocznej Gali Mobile Trends Awards, która nazywana jest też Polskimi Oskarami Mobilności przyznano wyróżnienia w 17 kategoriach. Warta Mobile znalazła się w grupie najlepszych aplikacji mobilnych nominowanych do nagrody Mobile Trends 2015 w kategorii „Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną”. Nagrodę w tej kategorii otrzymał Narodowy Instytut Fryderyka Chopina za aplikację Konkurs Chopinowski.

Znalezienie się w grupie czterech instytucji z najlepszą aplikacją mobilną jest niezwykłym wyróżnieniem dla Warty, a w szczególności dla całego zespołu, który skutecznie wprowadził tę innowację na polski rynek. Od samego początku byliśmy dumni z Warta Mobile. Cieszę się, że również niezależna grupa ekspertów doceniła naszą aplikację. To bezsprzecznie jedna z największych zmian w likwidacji szkód w ostatnich latach. Dzięki niej klient może stać się aktywnym uczestnikiem tego procesu. Chociaż aplikacja została wprowadzona do użytku w grudniu zeszłego roku, to już możemy stwierdzić, że spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – mówi Emil Krajewski, lider projektu Warta Mobile.  

Warta Mobile to aplikacja mobilna, która na nowo kształtuje relacje klient-ubezpieczyciel w trakcie procesu likwidacji szkód majątkowych. Pozwala ona klientowi między innymi być „on-line”
z likwidowaną szkodą i likwidatorem. Dzięki aplikacji klient może na bieżąco sprawdzać co się dzieje w jego sprawie, odbierać i wysyłać dokumenty w formie zdjęć zrobionych smartfonem, a także kontaktować się z likwidatorem za pomocą messengera.

banner-660x400

polecamy: Bilety autokarowe online | Ubezpieczenia Chrzanów Jaworzno | Biuro Podróży Chrzanów | Fotografia ślubna |

Ubezpieczenia Kraków, OC Kraków, AC Kraków Ubezpieczenia Zabierzów, OC Zabierzów, AC Zabierzów Ubezpieczenia Krzeszowice, OC Krzeszowice, AC Krzeszowice Ubezpieczenia Trzebinia, OC Trzebinia, AC Trzebinia Ubezpieczenia Chrzanów, OC Chrzanów, AC Chrzanów Ubezpieczenia Jaworzno, OC Jaworzno, AC Jaworzno Ubezpieczenia Katowice, OC Katowice, AC Katowice Ubezpieczenia Libiąż, OC Libiąż, AC Libiąż